Potencionální výzkum

10. března 2014 v 20:48 | MissNeverFree |  Pro tvůj úsměv
Jelikož jsem dítko nerozhodnuté v oblasti dalšího vzdělávání, musím počítat se všemi eventualitami.

Takže, kdybych se, nedej Bože, stala tou bezva osůbkou, co vám cpe různé dotazníčky, budu se aspoň snažit být originální, slibuju!
Zrovna dnes jsem vymyslela souvislost, která se bez statistického zpracování prostě neobejde!
A totiž- jaký vliv má promiskuita na astronomickou vzdělanost národa?
Moje výchozí hypotéza je následující- představte si studentíka astronomie.
No, jestli jste si ho představili, za předpokladu, že trpíte předsudky, zřejmě odsouhlasíte, že vzhledem k fyzickým parametrům subjektu bude těžké navázat s dívkou vztah založený na fyzickém kontaktu. Jenže, jak známo, astronomové jsou tvorové inteligentní a dívky stvoření něžná, která nehledí pouze na fyzický zjev, ale obdivují také ducha.
Proto je více než pravděpodobné, že se pan astronom, velmi strategicky, uchýlí na známou půdu, a pokusí se v dívce vyvolat libé pocity pomocí svých exkluzivních znalostí hvězdiček, což je, jak známo, věc pro dívky z nepochopitelných důvodů podobně přitažlivá jako vyvalené oční bulvy zdegenerovaných psíků velikosti krysy.
Popravdě, něžná dívčí duše je tím sice okouzlena, ale jakmile se pan astronom po podaném výkonu dožaduje své odměny, usoudí, že je: "roztomilý, ale na mě až příliš chytrý".
Nicméně, když o den, dva, později sedí ona slečna někde jinde s nějakým jiným, fyzickým zjevem obluzujícím mladíkem, který místo o hvězdičkách pěje ódy o jejích fyzických proporcích, pociťuje nutkavou potřebu zjemnit atmosféru kapkou romantiky. Navíc, ve snaze ukázat sebevědomému vedlesedícímu suverénovi, jehož ruce musí s vynaložením značného fyzického násilí odtrhávat od oněch opěvovaných proporcí, že rozhodně není jediný, kdo o ni projevil zájem, vzpomene si na onoho roztomilého vědátora, a rozhodne se zkultivovat duši svého společníka tím, co pochytila z astronomova výkladu. No, možná je to částečně proto, že má dojem, že její společník se nedokáže soustředit na dvě věci najednou, tudíž zrelaxuje své končetiny, připomínající spíše chapadla, a bude jí trpělivě naslouchat.
Ve většině případů se tak nestane, nicméně onen chapadloidní mladík možná z výkladu pochytí pár vět, které znějí sofistikovaně, i když nemá páru, co to sofistikovaně znamená, a v budoucnu, ve snaze paralyzovat svou novou kořist, aby se nechala omotat chapadly, je použije.
To sice, vzhledem k mozkové kapacitě hlavonožců, nešíří pravé akademické astronomické povědomí, ale někteří inteligentnější tvorové si s trochou fantazie přetvoří vědeckou přednášku v soubor lichotek s účinkem měřeným na světelné roky. Jejich něžné dívčí oběti pak brečí, že jim krk dlouhý jako šíje nebeské labutě, jejíž hvězdy jsou od sebe vzdáleny x světelných let (x= nějaké bláznivé číslo), nezaručil delší než ubohý jednonoční vztah.
Zkrátka, balit na hvězdičky se vyplatí. Teď už jen zbývá ono rozřešení, zda promiskuitnější jedinci mají větší povědomí o astronomii, nebo nikoliv.
Nechcete si vyplnit dotazníček? :-D
MissN.F.
 


Komentáře

1 Magdaléna Magdaléna | Web | 14. března 2014 v 9:41 | Reagovat

:) Výborně napsaný! Myslím, že astronomický řetězec opravdu funguje... Jak jinak bych se kdysi nechala přesvědčit, že Orion patří jen nám dvěma? :)

2 missneverfree missneverfree | E-mail | Web | 14. března 2014 v 21:08 | Reagovat

[1]: a nepatří snad? :-) obloha je přece toho, kdo k ní zvedne oči :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama